هزینه فیلر بینی 1403+آنزیم بینی؟🐽

فیلر بینی چیست؟!  خب با توجه به اهمیت روز افزون زیبایی، قطعا یکی از اندام هایی که بیشترین مانور بر روی آن انجام می شود بینی است، برای حل مشکلات بینی و تغییر فرم آن راه های زیادی وجود دارد، فیلر بینی یکی از این شیوه هاست.تغییر فرم بینی به کمک انواع‌ فیلر قیمت

مختص به خود را دارد که با توجه به عوامل مختلفی مثل نوع و برند فیلر مشخص می‌شود. به طبع در این مطلب در مورد هزینه فیلر بینی و عوامل تاثیر گذار روی هزینه فیلر بینی صحبت خواهیم کرد.

هزینه فیلر بینی

بسیاری از زیباجویان گرامی قبل از انتخاب پزشک و کلینیک برای انجام عمل تزریقی رینوپلاستی از پزشک یا کلینیک‌هایی که مدنظر دارند جدای از ماندگاری فیلر بینی، هزینه فیلر بینی را جویا می‌ شوند.  

و گاهی تصمیم می‌گیرند پزشکی که قیمت کمتری را ارائه داده است انتخاب کنند. اگر از تجربه، مهارت و اعتبار ژل این پزشک و کلینیک مطمئن هستید می‌توانید با خیال راحت فیلر بینی را تزریق کنید؛ اما اگر صرفا بخاطر قیمت فیلر بینی کمتر پزشک یا کلینیک ارزان‌تر را انتخاب کرده و از رضایت دیگر مراجعه‌ کنندگان و تجربه پزشک مطلع نیستید، لطفاً ریسک نکنید. 

سعی کنید همواره از کلینیک معتبر و پزشک حاذق و حرفه‌ای برای انجام چنین خدمات مهمی مثل تزریق فیلر بینی بهره بگیرد. 

عوامل تأثیرگذار در هزینه فیلر بینی

هزینه‌ فیلر بینی بستگی به عوامل مختلفی دارد و هر یک تأثیر خود را روی قیمت نهایی فیلر بینی می گذارند:

تعداد جلسات

طبیعی است تعداد جلسات کمتر هزینه کم و تعداد جلسات بیشتر باعث افزایش هزینه فیلر بینی می شود. 

تاثیر برند فیلر بر هزینه فیلر

قطعا برند فیلر در قیمت آن تأثیرگذار است؛ زیرا، هر برند فیلر ویژگی‌های خاص خود، ترکیبات و ماندگاری متفاوتی دارد. هر چه ترکیبات فیلر طبیعی و ماندگاری آن بیشتر باشد و همچنین شرکت معتبری آن را تولید کند، هزینه فیلر بینی بیشتر خواهد شد. مثلاً قیمت ژل الانسه با رووفیل تفاوت و ویژگی‌های این دو ژل نیز، با هم فرق دارد.

مقدار فیلر هزینه را افزایش می دهد

مقدار فیلر بینی با توجه فرم بینی و مدلی که زیباجو مدنظر دارد مشخص می‌شود؛ بنابراین هر چه مقدار بیشتری فیلر استفاده شود زمان و هزینه بیشتری لازم است. 

نوع فیلر

نوع فیلر در هزینه‌ فیلر بینی تأثیر مستقیم دارد. مثلاً اگر فیلر چربی باشد استخراج و پالایش آن هزینه دیگری دارد. یا انواع ژل‌ها با ترکیبات متفاوت قیمت‌های مختلفی دارند. 

شهرت و تجربه پزشک

تجربه، کلینیک و خدماتی که ارائه می‌دهد و همچنین مهارت پزشک در قیمت فیلر بینی تأثیر دارد. 

ترکیب با سایر روش‌ها 

ترکیب تکنیک فیلر بینی با سایر روش‌ها مثل لیفت بینی با نخ نیز می‌تواند روی هزینه فیلر بینی اثر افزایشی داشته باشد.

فرم دهی موقت با تزریق فیلر بینی
فرم دهی موقت با تزریق فیلر بینی

آیا فرم بینی در هزینه فیلر بینی تأثیرگذار است؟

قطعا نواقص بینی و اصلاحاتی که باید انجام شود در تمام افراد یکی نیست و تمام این موارد روی قیمت نهایی فیلر بینی موثر هستند. همچنین هزینه فیلر بینی در بینی گوشتی و استخوانی متفاوت است. 

هزینه فیلر برای بینی استخوانی و گوشتی متفاوت است؟

فیلر بینی استخوانی معمولا نتیجه بهتری داشته و اکثرا جهت رفع قوز بینی انجام می‌شود. همچنین فرم افتاده نوک بینی با تزریق فیلر رفع می شود. 

در بینی گوشتی نیز تزریق فیلر می‌تواند تاثیر کمی بگذارد و فرم بینی به طور موقت تغییر دهد. به هرحال هزینه فیلر بینی برای اصلاح فرم بینی از عمل جراحی پلاستیک کمتر است.

چه فیلر ها و برند هایی برای تزریق فیلر بینی مناسب هستند؟

اسید هیالورونیک:

  • برندهایی مثل ژوویدرم و رستیلان.
  • سازگاری با بدن-قابلیت برگشت پذیری-ایمنی بالا

پلی لاکتیک اسید:

  • برندی مثل اسکالپترا
  • تحریک تولید کلاژن در پوست

کلسیم هیدروکسی اپاتیت:

  • برندی مثل رادیس
  • حجم دهی و رفع نواقص بینی

ماندگاری فیلر بینی در هزینه آن تاثیر دارد؟

ماندگاری فیلر بینی هم اگر برند بهتر و ماندگاری بیشتری داشته باشد میتواند هزینه فیلر بینی را افزایش دهد اما بصورت کلی ماندگاری فیلر بینی بین 1 تا 2 سال است.

مزایای فیلر بینی

غیرجراحی بودن بدون نیاز به بیهوشی و جراحی

هزینه خیلی کمتر

تزریق فیلر بینی-هزینه فیلر بینی-قیمت فیلر بینی-قیمت فیلر بینی گوشتی-قیمت فیلر بینی استخوانی-قیمت فیلر بینی-فیلر بینی قیمت-ویژگی بهترین دکتر فیلر بینی
تزریق فیلر بینی

عوارض و خطرات احتمالی کمتر

غیردائمی و امکان اصلاح فرم

دوره نقاهت کمتر

آیا اگر از نتیجه فیلر بینی راضی نبودم قابل بازگشت است؟

بله فیلر های اسید هیالورونیک اسید با تزریق آنزیم هیالورنیداز قابل تحلیل هستند و این آنزیم باعث می شود که اثار فیلر بینی به سرعت از بین بروند.

هزینه و قیمت تزریق آنزیم بینی

هزینه تزریق آنزیم کوچک کننده بینی بین 1میلیون تا 3میلیون متغیر است.

هزینه و قیمت فیلر بینی 1403 در کلینیک دکتر لیلی هاشمی

در کلینیک دکتر لیلی هاشمی با استفاده از بهترین فیلر ها سعی در ارائه بهترین خدمات برای شما را داریم.هزینه فیلر بینی با بهترین برند از 3میلیون تومان شروع می شود.اما باز هم لازم به ذکر است که نوع بینی و فرم آن در هزینه و مقدار سی سی که برای هر بینی استفاده میشود متفاوت است.

آیا هزینه فیلر بینی شامل بیمه درمانی می‌شود؟

این پرسش بسیاری از افرادی است که قصد تزریق فیلر بینی دارند. به‌طور کلی تزریق فیلر و انواع عمل‌های تزریقی که جزو خدمات زیبایی محسوب می‌شوند تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند و آزاد محاسبه می‌شوند. 

می‌توانید از مراکز و کلینیک‌هایی که خدمات درجه یک در کنار قیمت مناسب ارائه می‌دهند جهت انجام این اقدامات زیبایی نوبت رزور کنید.

کلام آخر 

به‌طور کلی هزینه فیلر بینی نسبت به عمل جراحی بسیار کمتر است و برای کسانی که ترجیح می‌دهند عمل جراحی انجام نداده یا به‌طور موقت تغییری در چهره خود ایجاد کنند بهترین گزینه ممکن است. 

برای انجام فیلر بینی و سایر عمل‌های زیبایی و تزریقی به بخش نمونه‌ کارهای سایت دکتر لیلی هاشمی مراجعه کنید‌ و پس از مشاهده نمونه کارهای پزشک، جهت دریافت نوبت ویزیت با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید‌.

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟