تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس کاربردهای زیبایی و درمانی متعددی دارد که همین کاربردها باعث محبوبیت آن شده است. در کلینیک زیبایی دکتر لیلی هاشمی، تزریق بوتاکس با تخفیف ویژه انجام می شود و شما می توانید با اعتماد و اطمینان کامل جهت تزریق بوتاکس به این کلینیک مراجعه نمایید. به کلینیک زیبایی دکتر لیلی هاشمی خوش آمدید!

جشنواره ویژه تزریق بوتاکس

30% تخفیف

نمونه کار ها

هیچ داده ای یافت نشد

توضیحات

از کاربردهای زیبایی تزریق بوتاکس می توان به رفع چین و چروک های صورت شامل پیشانی و گوشه چشم ها و یا سایر نواحی صورت اشاره کرد. تزریق بوتاکس، یک عمل زیبایی آسان، کم هزینه و بسیار محبوب است و حتماً افراد بسیار زیادی در اطرافیان شما هستند که تزریق بوتاکس انجام داده اند. بنابراین شما هم اگر حس می کنید در صورت خود چین و چروک هایی ظاهر شده اند و یا به هر دلیلی نیاز به اقدامی برای جوانسازی صورت خود دارید، می توانید از تزریق بوتاکس استفاده کنید. زیرا این عمل بسیار آسان و بدون دردسر است.

کاربرد دیگر تزریق بوتاکس، می تواند در زیر بغل برای جلوگیری از تعریق باشد. ما در سال های اخیر مراجعان زیادی داشته ایم که از تزریق بوتاکس زیر بغل استفاده کرده اند. تزریق بوتاکس زیر بغل از تعریق زیاد جلوگیری می کند و اگر شما در فصل گرما از تعریق بیش از حد زیر بغلش و پیامدهای آن مانند بوی بد، کثیفی لباس و غیره رنج می برید حتماً می توانید برای تزریق بوتاکس زیر بغل اقدام کنید. همین کارکرد برای کف دست نیز مطرح است. افرادی که در کف دست خود تعریق بیش از حد دارند، می توانند با انجام تزریق بوتاکس این مشکل را برطرف کنند.

تزریق بوتاکس کارکردهای درمانی هم دارد. به طور مثال، تزریق بوتاکس برای درمان میگرن بسیار مفید است. بنابراین، اگر شما سردرد های میگرنی دارید، می توانید تزریق بوتاکس را در برنامه درمانی خود بگنجانید. از سایر کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس می توان به درمان افتادگی پلک، درمان اسپاسم عضلانی صورت و گردن و کاهش انحراف چشم اشاره کرد.

از برند معتبر تزریق بوتاکس استفاده کنید.

شما با انجام تزریق بوتاکس، یک ماده خارجی را وارد بدن خود می کنید. بنابراین بسیار بسیار مهم است که ماده مورد نظر از یک برند معتبر باشد و مجوزات لازم را داشته باشد. ما در کلینیک دکتر لیلی هاشمی، از برند بوتاکس مصپورت استفاده می کنیم که دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران است.

در محل معتبر تزریق بوتاکس انجام دهید.

اخیراً بسیاری از افراد سودجو و غیر متخصص در محل هایی مانند آرایشگاه ها و سالن های زیبایی اقدام به تزریق بوتاکس برای مراجعان می کنند. توصیه مؤکد ما به شما این است که به هیچ عنوان در این محل ها، تزریق بوتاکس و هیچ کار پزشکی دیگری انجام ندهید. زیرا با این کار سلامتی خود را به خطر می اندازید. تزریق بوتاکس مطابق تمام پروتکل های جهانی باید توسط پزشک انجام شود. پزشکان ضمن اینکه تخصص این کار را دارند و با بیولوژی بدن شما آشنا هستند، مسئولیت کار خود را به عهده می گیرند و در صورتی که مشکلی برای شما پیش بیاید، شما امکان پیگیری این موضوع را خواهید داشت.

مزایای خدمات تزریق بوتاکس مطب دکتر هاشمی

مجوز وزارت بهداشت

در کلینیک ما، تمامی بوتاکس های استفاده شده دارای مجوز وزارت بهداشت ایران است. بنابراین، آزمایش های لازم در خصوص بدون عارضه بودن و نتیجه بخشی روی آنها انجام شده است.

برند معتبر

بوتاکس های استفاده در در کلینیک زیبایی دکتر هاشمی، تماماً از برندهای معتبر بازار هستند که سال ها امتحان خود را پس داده اند. ما به هیچ عنوان از بوتاکس های فله ای استفاده نمی کنیم.

رعایت پروتکل ها

در کلینیک ما، حجم بوتاکس مصرفی برای هر نفر دقیقاً مطابق پروتکل های جهانی است و تزریق بوتاکس توسط پزشک انجام می شود.

چرا مطب دکتر لیلی هاشمی؟

مشاوره پیش از تزریق

تزریق برندهای معتبر

تزریق توسط متخصصین زیبایی

نتایج

کیفیت انجام کار
 0/5 
برخورد پرسنل
 0/5 
کیفیت مواد
 0/5 
محیط مطب
 0/5 

مشاوره رایگان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *