تزریق چربی

تزریق چربی در تهران توسط بهترین دکتر تزریق چربی در تهران دکتر لیلی هاشمی انجام خدمات تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به سینه، تزریق چربی به باسن، زیر چشم، لب ، دست، گونه، ران، مچ پا، واژن، شکم...

نمونه کار ها

توضیحات

در این مقاله به سوالاتی مانند تزریق چربی صورت و بدن چیست و چگونه انجام می‌شود، بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی در تهران و اهمیت انتخاب آن و کاندید‌های مناسب تزریق چربی، عوارض و ماندگاری تزریق چربی به صورت پاسخ خواهیم داد.

در اثر افزایش سن حجم بخش های مختلفی از صورت‌، باسن، سینه، دست، و سایر نواحی مختلف بدن کاهش و یاحتی ممکن است از بین برود. تزریق چربی صورت و بدن که همچنین به نام های پیوند چربی و یا انتقال چربی نیز شناخته می‌شود یکی از عمل های زیبایی محبوب در سال های اخیر می‌باشد که می‌تواند به طور طبیعی باعث پر کردن نواحی آسیب دیده بدن در اثر حوادث، مشکلات مادرزادی یا جای زخم یا بخیه و حتی برای اهداف زیبایی به کار برده شود.

تزریق چربی یا fat injection، امروزه به یکی از روش های رایج تبدیل شده است و استقبال زیادی از آن صورت گرفته است زیرا در این عمل زیبایی، چربی مورد نیاز از بدن خود شما گرفته می شود و هیچ ماده خارجی وارد بدن شما نمی شود. به همین دلیل، احتمال بروز عوارضی مانند حساسیت در آن وجود ندارد. عوارض تزریق چربی عمدتاً کوتاه مدت بوده و طی چند روز با رعایت نکات مراقبتی که پزشک به شما توصیه می کند، از بین می روند.

در ادامه به شما بهترین دکتر تزریق چربی در تهران را معرفی می‌کنیم. 

مهمترین معیار ها برای انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران چیست؟

عمل های تزریق چربی صورت از آنجایی که از حساسیت بالایی برخوردارند حتما باید توسط پزشک متخصص و در بهترین کلینیک تزریق چربی تهران انجام شوند در غیر اینصورت ممکن است صدمات و خسارت جبران ناپذیری را به شما بزنند. یکی از معیار‌هایی که باید پزشک متخصص چربی داشته باشد گذراندن دوره‌های مخصوص و دارا بودن مدرک جراحی عمومی و مدارک تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی، سوختگی و ترمیم باشد.

یکی از مهمترین معیار ها داشتن تجربه زیاد و نمونه کار موفق از انجام عمل تزریق چربی میباشد. طبیعتا داشتن نمونه کار های متعدد موفق گویای تجربه و مهارت پزشک متخصص تزریق چربی می‌باشد.

علاوه بر همه موارد گفته شده داشتن مشاوره قبل از انجام تزریق چربی را میتوان مهمترین مورد بیان کرد تا فرد قبل از عمل بتواند نگرانی ها و شرایط خود را با دکتر به اشتراک بگذارد تا با خیال راحت تصمیم گیری کند. خوشبختانه در مطب ما مشاوره به صورت کاملا رایگان انجام میشود تا شما عزیزان با خیال آسوده بتوانید تصمیم بگیرید. همچنین شما پس از تزریق تنها نخواهید بود و در هر زمانی می‌توانید از مشاوره های دکتر بهره‌مند شوید.

در ادامه درباره اهمیت انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران صحبت خواهیم کرد.

اهمیت انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

علاوه بر انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران نیز از این جهت حائز اهمیت است:

 • بهداشتی بودن محیط و استریل شده
 • استفاده از مواد و متریال بهداشتی و استاندارد
 • دارا بودن کادر مجرب و پزشک متخصص و با تجربه
 • استفاده از بهترین کم خطر ترین روش های جراحی
 • استفاده از بروزترین تکنیک های روز دنیا برای تزریق چربی به صورت و سایر نقاط بدن
 • استفاده از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا
 • نظرات و بازخورد مراجعه کنندگان

در صورت نبودن هر کدام از موارد ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد. خوشبختانه در کلینیک دکتر لیلی هاشمی تمامی محیط کاملا بهداشتی و استریل شده و دستگاه ها و مواد و متریال استفاده شده استاندارد و از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا می‌باشد.

در ادامه به افرادی که برای تزریق چربی مناسب‌اند می‌پردازیم.

کاندیدهای مناسب تزریق چربی

چه افرادی مناسب تزریق چربی هستند این ویژگی ها را دارند:

 • افرادی که دارای سلامتی جسمی و روحی هستند.
 • اشخاصی که اعتیاد به سیگار، مشروبات الکلی و سایر مواد اعتیاد آور ندارند یا دیگر مصرف نمی‌کنند..
 • افرادی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن، حجم صورت خود را از دست داده‌اند.
 • کسانی که جای جراحی بر روی بدن خود دارند.
 • کسانی که گونه‌های گود یا مسطحی دارند و می‌خواهند گونه‌هایشان را برجسته‌ کنند.
 • افرادی که چین و چروک‌های عمیقی در صورت خود دارند یا از داشتن همچین چین‌و‌چروک‌هایی خسته شده‌اند.
 • کسانی که دارای زخم بر صورت خود هستند.
 • کسانی که به دنبال حجیم‌تر کردن لب‌های خود هستند
 • افرادی که دارای عدم تقارن در صورت یا بدن خود هستند.
 • کسانی که از فرم بدن خود راضی نیستند.

زمان مناسب برای تزریق چربی

تزریق چربی معمولاً در مواردی توصیه می‌شود که نیاز به افزایش حجم یا جوانسازی در نواحی مختلف بدن وجود دارد، مانند نواقص مادرزادی، جای جراحی و بخیه، پیری و شل‌شدگی پوست، جراحت‌های عمیق، و کمبود چربی در نواحی مانند باسن و سینه.

انتخاب کلینیک مناسب برای تزریق چربی در تهران

انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای تزریق چربی در تهران یکی از مراحل حیاتی در فرآیند زیبایی و جوانسازی است. پزشکان متخصص و مجرب با تجربه و دانش گسترده‌ای در این زمینه وجود دارند که می‌توانند با دقت و ایمنی عمل کنند. برای دستیابی به بهترین نتایج، پیشنهاد می‌شود تحقیقات کامل انجام دهید و با چندین کلینیک مشورت کنید تا بتوانید خدمات بهینه را دریافت کنید.

چرا برای تزریق چربی در تهران به کلینیک زیبایی دکتر لیلی هاشمی مراجعه کنیم؟

دکتر لیلی هاشمی با بیش از 20 سال سابقه کار و بیش از 3000 پرونده از مراجعان قبلی، توانسته است احساس زیباتر شدن را به افراد بسیار زیادی هدیه بدهد. به دلیل اینکه تجربه و مهارت پزشک در خدمات زیبایی خصوصاً تزریق چربی بسیار مهم است، دکتر لیلی هاشمی به دلیل تجربه و تعداد عمل تزریق چربی که تا کنون انجام داده است، می‌توان گفت بهترین دکتر تزریق چربی در تهران برای انجام این کار خواهد بود. همچنین شما می‌توانید برای مشاوره رایگان با تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خودتون  رو با ما در میون بزارید تا بتونید بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید. همچنین شما پس از انجام عمل تنها نیستید و پشتیبانی مادام العمر ما رو دارید.

آیا تزریق چربی عوارض و خطر دارد؟

شاید از خودتون بپرسید تزریق چربی به صورت عوارض داره؟ جواب این سوال رو از زبان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران می‌شنویم.

تزریق چربی به علت استفاده از بافت خود بدن یکی از کم عاضه ترین روش ها در عمل های زیبایی می‌باشد. اگر که این روش با تکنیک درست و توسط پزشک متخصص و در شرایط استریل انجام بشه شاهد کمترین عارضه ها هستیم.

مراقبت‌های لازم پس از تزریق چربی

پس از انجام تزریق چربی در تهران، رعایت مراقبت‌های مناسب برای حفظ نتایج و جلوگیری از عوارض جانبی بسیار مهم است. این مراقبت‌ها شامل استراحت کافی، اجتناب از فعالیت‌های فیزیکی شدید، و پیروی از دستورالعمل‌های پزشکی است.

با توجه به اثربخشی و امنیت تزریق چربی در زمینه زیبایی و جوانسازی در کلینیک دکتر لیلی هاشمی در تهران، انتخاب این کلینیک و پزشک مجرب می‌تواند به رسیدن به اهداف زیبایی کمک کند.

تزریق چربی صورت چقدر ماندگاری دارد؟

یکی از سوال های رایجی که از ما میپرسن همینه. در ادامه به این سوال که تزریق چربی چقدر موندگاری داره پاسخ میدیم.

ماندگاری چربی به سن، متابولیسم و ژنتیک بستگی دارد اما به صورت معمول ماندگاری چربی صورت بلند مدت هست مگر آنکه شما فعالیت های جسمانی سنگین و یا رژیم های لاغری سنگینی داشته باشید.

هزینه‌های مربوط به تزریق چربی در کلینیک دکتر لیلی هاشمی

هزینه‌های مرتبط با تزریق چربی در کلینیک دکتر لیلی هاشمی ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. این تفاوت‌ها می‌تواند بر اساس تعداد دفعات تزریق، میزان چربی مورد استفاده، و انتخاب کلینیک یا پزشک باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌ها، پیشنهاد می‌شود با کلینیک دکتر لیلی هاشمی تماس بگیرید یا از طریق وب‌سایت آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

آیا بعد از تزریق چربی، چربی امکان داره گلوله بشه؟

احتمالا این سوال براتون پیش میاد که آیا بعد از تزریق چربی(fat injection)، چربی امکان داره گلوله بشه؟ جواب این سوال رو از زبان بهترین پزشک تزریق چربی در تهران می‌شنویم.

اگر که پیوند چربی با تکنیک درست و توسط پزشک متخصص و در شرایط استریل انجام بشه و مرقبت های بعد از اون انجام بشه احتمال گلوله یا گوله شدنه چربی بسیار پایینه.

جمع بندی

هر دغدغه یا سؤالی که در خصوص تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به سینه، تزریق چربی به باسن،  تزریق چربی به دست و یا سایر نواحی بدن دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به تمامی سؤالات شما هستیم و کلیه ابهامات شما را پاسخ می دهیم. همچنین، قبل از انجام کار می توانید با پزشک خود مشاوره رایگان داشته باشید. سپس با خیالی آسوده کار تزریق چربی خود را انجام خواهید داد.

جهت مشاهده و دانلود PDF این صفحه بر لینک زیر کلیک کنید.

تزریق چربی در تهران + مشاوره رایگان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران 

مزایای خدمات تزریق چربی مطب دکتر هاشمی

کم عارضه بودن

به دلیل اینکه چربی مورد استفاده در تزریق چربی از بدن خود شما گرفته می شود، تزریق چربی در میان روش های زیبایی کمترین عارضه را دارد و عوارض آن بسیار کوتاه مدت و در حدود چند روز است.

سابقه و مهارت

عمده تمرکز کلینیک ما بر روی تزریق چربی است. تعداد مراجعین بالای تزریق چربی و درصد بسیار زیاد رضایت مراجعان نشان دهنده مهارت ما در زمینه تزریق چربی است.

مشاوره رایگان

اگر در خصوص استفاده از خدمات تزریق چربی تردید دارید، ما به شما مشاوره رایگان می دهیم تا تصمیم آگاهانه تری در این خصوص بگیرید.

چرا مطب دکتر لیلی هاشمی؟

مشاوره پیش از تزریق

تزریق برندهای معتبر

تزریق توسط متخصصین زیبایی

نتایج

کیفیت انجام کار
 0/5 
برخورد پرسنل
 0/5 
کیفیت مواد
 0/5 
محیط مطب
 0/5 

مشاوره رایگان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

سوالات متداول

ماندگاری تزریق چربی به عوامل مختلفی مانند ناحیه تزریق شده، میزان چربی تزریقی و مراقبت‌های بعد از تزریق بستگی دارد. به طور کلی، ماندگاری تزریق چربی در صورت تزریق به نواحی کم‌تحرک بدن مانند صورت، بیشتر از نواحی پرتحرک مانند باسن است.

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی معمولاً شامل موارد زیر است:

 • استفاده از کمپرس سرد روی ناحیه تزریق شده برای کاهش تورم و کبودی
 • مصرف داروهای مسکن برای کاهش درد
 • اجتناب از فعالیت‌های شدید در چند روز اول بعد از تزریق

مدت زمان تزریق چربی به ناحیه مورد نظر و مقدار چربی تزریقی بستگی دارد. به طور کلی، تزریق چربی در حدود 1 تا 2 ساعت طول می‌کشد.

تزریق چربی معمولاً تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در ابتدا، چربی از ناحیه اهداکننده، مانند شکم، ران‌ها یا باسن، با استفاده از یک لوله نازک و توخالی (کانول) برداشته می‌شود. سپس، چربی برداشته شده با یک دستگاه سانتریفیوژ خالص‌سازی می‌شود تا سلول‌های چربی سالم از خون و سایر مایعات جدا شوند. در نهایت، چربی خالص‌سازی شده با استفاده از یک کانول به ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق چربی برای افرادی که دارای چربی کافی در بدن خود هستند و می‌خواهند حجم یا برجستگی نواحی خاصی از بدن خود مانند صورت، سینه یا باسن را افزایش دهند، مناسب است. این روش همچنین برای افرادی که به دنبال روشی طبیعی برای جوانسازی پوست خود هستند، گزینه مناسبی است.

یک پاسخ

 1. من تو همون برخورد اول فهمیدم که دکتر لیلی هاشی واقعا یهچیز دیگست. چون خیلی کم پیدا میشه دکتری که به حرف آدم گوش بده و دقیقا بر همون اساس انتظارات رو برآورده کنه.
  ممنونم دکتر بابت شخصیت خوب و کیفیت کار بالا تون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟