مزوتراپی

مزوتراپی یک راهکار ثابت شده و مناسب برای کاهش و قطع ریزش مو است. اگر شما نگران ریزش موهای خود هستید، به شما تبریک می گوییم! اینجا به دور از فضای تبلیغات و راهکارهای غیر واقعی، روش علمی و معتبر کاهش و قطع ریزش مو تحت نظر پزشک را به شما معرفی می کنیم. به کلینیک زیبایی دکتر لیلی هاشمی خوش آمدید.

تخفیفات جشنواره

تخفیفات از این فیلد به شما اطلاع رسانی می شود.

نمونه کار ها

هیچ داده ای یافت نشد

توضیحات

مزوتراپی شامل 6 تا 8 جلسه درمانی است که مطابق با پروتکل های جهانی، با استفاده از مواد مزوتراپی انجام می شود. این روش به طور چشمگیری ریزش موهاش شما را کاهش می دهد و یا قطع می کند. مزوتراپی برای نواحی مختلفی نظیر مو، ابرو و صورت به کار می رود و در هر یک از این موارد، کارکرد مربوط به خود را دارد. اما مهمترین کاربرد آن، همان کاهش و قطع ریزش مو است. اگر درباره استفاده از خدمات مزوتراپی تردید دارید، حتماً با ما تماس بگیرید. اطلاعاتی که ما در تماس تلفنی و جلسه مشاوره رایگان در اختیار شما می گذارید، به شدت تصمیم گیری را برای شما آسان می کند. مهم نیست که در نهایت برای انجام این کار به کلینیک ما مراجعه می کنید یا نه. ما در هر صورت اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید تصمیم آگاهانه تری را در خصوص استفاده از خدمات مزوتراپی بگیرید. پس منتظر تماس شما هستیم!

مزایای خدمات مزوتراپی مطب دکتر هاشمی

رعایت پروتکل

حجم مواد استفاده شده در هر جلسه مزوتراپی، باید مطابق با پروتکل ها و استانداردهای جهانی باشد. خیلی از کلینیک ها این مورد را رعایت نمی کنند. اما در کلینیک دکتر لیلی هاشمی، این پروتکل ها به طور کامل رعایت می شود.

مجوز وزارت بهداشت

مواد مصرفی مزوتراپی در کلینیک ما، تماماً مجوز وزارت بهداشت را دارند. پس شما می توانید با خیالی آسوده به این مواد اعتماد کنید و بدانید که عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

اثربخشی

به دلیل رعایت پروتکل ها و استفاده از مواد با کیفیت، ما بیشترین نرخ اثربخشی در مزوتراپی را داشته ایم.

چرا مطب دکتر لیلی هاشمی؟

مشاوره پیش از تزریق

تزریق برندهای معتبر

تزریق توسط متخصصین زیبایی

نتایج

کیفیت انجام کار
 0/5 
برخورد پرسنل
 0/5 
کیفیت مواد
 0/5 
محیط مطب
 0/5 

مشاوره رایگان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *