بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه‌ ای – مزایا ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای

انسان همواره به دنبال زیباتر شدن و تغییرات مثبت در چهره و اندام خود است. تکنیک‌های زیادی برای عوض شدن ظاهر وجود دارند و یکی از آنها بوتاکس چشم گربه‌ ای است. بوتاکس چشم گربه‌ ای برای کشیده‌تر دیده شدن چشم‌ها و بهتر دیده شدن فرم ابروها امن‌ترین روش است. 

این روش بخاطر اینکه بدون جراحی و برش است ایمنی بالایی دارد و برای کسانی که ترجیح می‌دهند زیر تیغ جراحی نروند بهترین گزینه ممکن است. جهت آشنایی با روش بوتاکس چشم گربه‌ ای و شناخت مزایا و ویژگی‌های این روش تا انتهای مطلب همراه کلینیک دکتر لیلی هاشمی باشید.

کاربرد بوتاکس چشم گربه‌ ای

اطراف چشم عضلاتی دارد که باعث کشیده شدن ابرو به سمت پایین می‌شود. اگر این عضلات از کار بیفتند، عضلاتی که مسئول بالا کشیدن ابروها هستند، عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهند و انتهای ابرو به سمت بالا رفته و چشم گربه‌ای ایجاد می‌شود. 

این حالت با کمک تزریق بوتاکس و فلج کردن آن عضلات پیش می‌آید. این مدل برای بهبود فرم چشم‌ها کاربرد بسیاری دارد و به تمام کسانی که قصد دارند چشم‌های درشت‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌شود. 

از دیگر کاربردهای بوتاکس چشم گربه‌ای می‌توان به کشیدگی‌ گوشه‌های چشم به سمت بالا، کاهش چروک‌های اطراف چشم، کاهش پف زیر چشم و خطوط افقی زیر چشم و در نهایت ایجاد ظاهری زیبا و چهره‌ای جذاب‌تر برای آرایش چشم‌ها اشاره کرد.

مزایای بوتاکس چشم گربه‌ ای

شاید اولین و مهم‌ترین مزیت بوتاکس چشم گربه‌ ای امن‌ترین مزیت این روش باشد. دیگر مزایای بوتاکس مدل چشم گربه‌ای عبارتند از:

_ افتادگی پلک ناشی از کهولت سن را خیلی راحت و سریع برطرف می‌کند و باعث شادابی و سرحال دیده شده چشم‌ها و چهره‌ می‌شود. 

_ اصلی‌ترین انگیزه برای تزریق بوتاکس در تهران جذابیت بیشتر فرم چشم‌ها است و با این روش چشم‌ها جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌رسند و اولین عضوی خواهند بود که در صورت خود نمایی می‌کنند. 

_ این تکنیک یک روش غیرتهاجمی است و درد کمی نسبت به عمل جراحی چشم گربه‌ ای دارد. همچنین عوارض آن ناچیز و بهبودی آن سریع است.

_‌ بوتاکس اطراف چشم روی خطوط پنجه کلاغی هم تأثیر می‌گذارد و باعث رفع چین و چروک‌های اطراف چشم می‌شود. 

مزایای بوتاکس چشم گربه‌ای
مزایای بوتاکس چشم گربه‌ ای

عوارض بوتاکس چشم گربه‌ ای 

بوتاکس چشم گربه‌ ای اگر تحت نظر پزشک معالج ماهری انجام شود و در کلینیک تخصصی باشد، عوارض خاص و عجیبی به همراه ندارد؛ اما، در هر عمل زیبایی مقداری ریسک و عوارض وجود دارد. عوارض شایع بوتاکس مدل چشم گربه‌ای عبارتند از:

  • تورم و کبودی
  • درد 
  • سرگیجه
  • تیک عصبی
  • خارش
  • افتادگی پلک 
  • سوزش 

بوتاکس چشم گربه‌ ای به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام کسانی که چشم‌ها و پلک افتاده دارند می‌توانند بوتاکس مدل چشم گربه‌ ای را انجام دهند. همچنین افرادی که با بالاتر رفتن سن دچار چروک و افتادگی گوشه چشم شده‌اند می‌توانند با بوتاکس چشم گربه‌ ای فرم زیباتری به چشم‌هایشان بدهند. 

اگر فرم چشم‌های فردی باعث شود چهره‌شان ناراحت و خسته دیده شود تا دچار افتادگی ابرو باشند هم بوتاکس چشم گربه‌ ای می‌تواند تکنیک مناسبی برای آنها باشد.

بوتاکس چشم گربه‌ای برای چه کسانی ممنوع است؟

با وجود اینکه این روش غیرتهاجمی است و خطر چندانی ندارد برای همه توصیه نمی‌شود. این روش برای کسانی که سلامت عمومی ندارند یا پوست ضخیم و عضلات ضعیف دارند مناسب نیست.

همچنین افرادی که سابقه واکنش آلرژیک به بوتاکس دارند یا آنتی بیوتیک آمینوگلیکوزید مصرف می‌کند، عفونت فعال در ناحیه تزریق دارند و زنان باردار و شیرده نیاز به دریافت مجوز از پزشک دارند. 

ماندگاری بوتاکس چشم گربه‌ ای

ماندگاری بوتاکس مدل چشم گربه‌ ای باتوجه به شرایط فیزیکی، متابولیسم بدن و مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس در هر فرد متفاوت است. 

به‌طور کلی این روش ماندگاری بین 3 تا 6 ماه دارد و اگر توصیه‌های پزشک پس از تزریق جدی گرفته شود،‌ ماندگاری آن طولانی‌تر هم می‌شود. البته پس از گذشت این مدت نیاز به تمدید مجدد بوتاکس وجود دارد. 

مراقبت‌ها ی قبل و بعد از بوتاکس چشم گربه‌ ای در عباس آباد

با رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه‌ای، نتایج رضایت‌بخش و ماندگاری آن را بیشتر کنید.

 

مراقبت‌های قبل از بوتاکس مدل چشم گربه‌ ای مراقبت‌های بعد از بوتاکس مدل چشم گربه‌ ای 
پوست تمیز باشد.روی صورت نخوابید و سر تا چندین ساعت خم نکنید.
دارو‌های رقیق کننده خون را چند روز قبل از تزریق قطع کنید.24 ساعت فعالیت سنگین ممنوع و 48 ساعت از استحمام و جکوزی و استخر خودداری شود.
در صورت مصرف داروی خاص به پزشک اطلاع دهید.محل تزریق را ماساژ ندهید.
مصرف سیگار و الکل را چند روز قبل متوقف کنید.کمپرس یخ برای کاهش ورم و التهاب کمک کننده است.

 

کلام آخر

بوتاکس چشم گربه‌ ای یکی از انواع‌ مدل‌های بوتاکس چشم است که عوارض‌ خاصی ندارد و باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبایی بیشتر چشم می‌شود. این مدل برعکس عمل چشم گربه‌ای موقت است و در صورتی که از چهره خود پس از تزریق زصایت نداشته باشید، می‌توانید پس از مدتی به حالت قبل از تزریق برگردید.

جهت تزریق بوتاکس چشم گربه‌ای در یک کلینیک معتبر و زیر نظر پزشک حرفه‌ای و همچنین دریافت وقت مشاوره با شماره‌ های موجود در سایت تماس برقرار کنید. 

سوالات متداول

هزینه‌ بوتاکس چشم گربه‌ ای چقدر است؟

برای آگاهی از هزینه بوتاکس مدل چشم گربه‌ ای باید با پزشک معالج خود صحبت کنید. به‌طور کلی هزینه تزریق بوتاکس بستگی به نوع برند، مقدار بوتاکس مصرفی و مهارت پزشک و امکانات کلینیک دارد‌.

نتایج بوتاکس چشم گربه‌ ای از چه زمانی ظاهر می‌شود؟

عموما نتیجه بعد از تزریق قابل مشاهده است اما پس از بهبودی نتیجه بهتر و زیباتر خواهد بود که بسته به برند بوتاکس مصرفی یک هفته پس از تزریق نتایج قطعی ظاهر می‌شوند.

آیا آرایش بعد از بوتاکس چشم گربه‌ ای امکان‌پذیر است؟ 

بعد از 24 ساعت پس از تزریق بوتاکس می‌توانید چشم‌‌ها را به زیبایی آرایش کنید‌. ( پیشنهاد نویسنده: شاید بهتر باشد تا زمان بهبودی نسبی آرایش چشم‌ها را به تأخیر بیندازید.)

 

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟