لب های طبیعی با تزریق نیم سی سی ژل لب

در تزریق ژل لب چیزی که بیش ازهمه برای بسیاری از زیبارویان متقاضی مهم است طبیعی بودن لب‌ها و نتیجه طبیعی و منطقی است. نیم سی سی ژل لب برای آنکه اولین بار نتایج کامل رضایت‌بخش از تزریق ژل لب بگیرد مناسب‌ترین مقدار ممکن است.

در این مقاله درباره‌ی فیلر طبیعی لب با نیم سی سی ژل لب صحبت می‌کنیم و ویژگی‌های این تکنیک تزریق را بررسی می‌کنیم. از شما دعوت می‌کنیم تا آخر این مقاله قدم به قدم همراه مجله آنلاین کلینیک دکتر هاشمی باشید. 

آیا نیم سی سی ژل لب برای من کافی است؟

قطعا می‌دانید که ژل لب چه تاثیر فوق‌العاده‌ای روی آبرسانی به پوست لب و کاهش چروک‌های عمیق اطراف لب و دهان دارد. مخصوصا اگر از یک برند ژل درجه یک و تکنیک حرفه‌ای برای لب استفاده شود.

اما اگر در مقدار تزریق ژل مردد هستید، با توجه به نظر و پیشنهاد پزشک از نیم سی سی ژل لب شروع کنید تا پزشک برای رسیدن به نتیجه دلخواه کم کم میزان ژل را اضافه کند.

میزان تزریق ژل می‌توان بین نیم سی سی ژل لب تا سه سی سی طبق نظر پزشک و فرم لب متقاضی تغییر کند. 

پزشک برای رسیدن به بهترین نتیجه باید نسبت به آنالیز فرم لب و انتخاب بهترین مدل ژل لب که با چهره فرد هماهنگ باشد، حساسیت لازم را به خرج دهد. 

لب هایی طبیعی با نیم سی سی ژل لب
لب هایی طبیعی با نیم سی سی ژل لب

تزریق نیم سی سی ژل لب به لب بالایی یا پایین؟

بعضی از متقاضیان تصمیم می‌گیرند که تنها یک قسمت لب مثلاً لب بالایی یا لب پایین برجسته شود. این موضوع سلیقه‌ای است و نظر پزشک هم می‌تواند نتایج را بهتر از آنچه افراد متصورند، نشان دهد.

معمولا نیم سی سی ژل لب برای حجم دهی کامل یک لب کافی است و بخش زیادی ازین فیلر برای افزایش حجم لب و برجسته‌سازی لب و مقدار کمی از آن برای رفع ایرادات و تقارن لب استفاده می‌شود. 

برای برجسته سازی هر دو لب بالایی و پایینی احتمالا نیم سی سی ژل لب کافی نباشد و مقدار بیشتر مثلاً یک سی سی فیلر لب لازم یاشد. 

آیا جوانسازی لب با تزریق نیم سی سی ژل لب امکان‌پذیر است؟

در حالت کلی هیدراته و ترمیم کردن لب‌ها با نیم نیم سی ژل لب امکان‌پذیر است و این مقدار ژل لب برای ایجاد تغییرات طبیعی و ظریف بسیار پیشنهاد می‌شود.

معمولا نیم سی سی ژل لب برای ایجاد فرم طبیعی لب کافی است و باعث ایجاد تغییرات چشمگیری نمی‌شود؛ اما باعث نشاط و زیباتر دیده شدن لبها می‌گردد. 

به‌طور کلی این مقدار ژل لب سبب آبرسانی به لب‌ها، محو کردن چروک‌های غیرطبیعی روی لب و جوانسازی پوست خشک و چروک لب است.

آیا برای اولین بار نیم سی سی تزریق ژل لب کافی است؟

بسیاری از پزشکان بر اساس تجربه و پیش زمینه‌ای که از قبل دارند و با توجه به نگرانی‌های متقاضیان برای غیرطبیعی شدن لب‌هایشان پیشنهاد می‌دهند در اولین جلسه‌ تزریق نیم نیم سی سی ژل لب به لب‌ها وارد وارد شود و در چند روز بعد، پس از بهبودی ورم لب در صورت تقاضا مقدار بیشتری تزریق  می‌شود تا فرم نهایی لب مشخص شود. 

پزشکان سعی می‌کنند افراد به نیم سی سی ژل لب بهترین نتیجه را بگیرند؛ اما اگر فرد درخواست تزریق مقدار بیشتری داشته باشند پس از انجام جلسات مشاوره و آنالیز فرم لب‌ها، ژل بیشتر تزریق می‌شود. 

نتیجه‌گیری

ژل لب علاوه‌بر فرم‌دهی و افزایش حجم لب‌ ها می‌تواند باعث شادابی پوست لب و جوانسازی آن‌ها شود. تزریق نیم سی سی ژل لب می‌تواند حجم کم اما زیبا و طبیعی به لب بدهد. 

همچنین باعث رفع ایرادات و عدم تقارن لب‌ های بالایی و پایینی می‌شود.

جهت دریافت نوبت مشاوره پیش از تزریق و گرفتن نوبت ویزیت از کلینیک زیبایی دکتر لیلی هاشمی با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟