لیفت ابرو با نخ + بررسی و هزینه لیفت با نخ ابرو

شل شدن عضلات پیشانی در اثر بالا رفتن سن، جاذبه زمین و دیگر عوامل محیطی باعث ایجاد فشار روی ابروها و در نهایت افتادگی ابرو می‌شود. لیفت ابرو با نخ یکی از روش‌های عالی برای جبران افتادگی و جوانسازی چهره است.

ابروهای چهره را خشن و بی‌حال نشان می‌دهند، با لیفت ابرو می‌توان چهره را به حالت طبیعی و زیبای قبل از افتادگی تبدیل کرد. در این مقاله‌ درباره‌ی لیفت ابرو و مزایای این روش صحبت می‌کنیم تا انتهای مطلب همراه کلینیک دکتر هاشمی باشید. 

 

نحوه لیفت ابرو با نخ

اگر شما هم قصد دارین در مورد نحوه لیفت ابرو با نخ اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید. لیفت ابرو با نخ و یا کلا لیفت صورت با نخ کار چندان پیچیده‌ای نیست و به صورت سرپایی بدون بیهوشی عمومی و جراحی انجام می‌شود. در این روش ابتدا پزشک محل را با کمک بی‌حسی موضعی بی‌حس می‌کند. پس تا اینجا متوجه شدیم که لیفت با نخ ابرو کار پیچیده ای نیست و به راحتی قابل انجام است اما باید دکتر هم به خوبی از پس این کار برآید.

در مرحله دوم کشیدن ابرو با نخ، دکتر محل ورود نخ را مشخص می‌کند. نخ لیفت از بهترین نخ‌های قابل جذب در بازار است که با پوست سازگار بوده و ایجاد حساسیت نمی‌کند.

بعد از بررسی‌ دو ابرو و میزان افتادگی آنها نخ‌های لیفت را در عمقی مناسب از پوست با کمک سوزن یا کانول نازک وارد می‌کنند.

سپس پزشک نخ‌های هر طرف ابرو با به میزان لازم می‌کشد تا در جای درست قرار بگیرد. بعد از قرارگیری نخ‌ها و مشخص شدن جایشان آنها را به سمت بالا می‌کشند. 

در نهایت ابروها بالا رفته، پوست شقیقه و اطراف چشم صاف می‌شود و حتی این روش تاثیر خود را روی پوست گونه‌ها نیز می‌گذارد. 

در آخر سوزن و کانول را از پوست بیرون می‌آورند و نتایج لیفت بلافاصله پس از انجام آن مشاهده می‌شود. کل این فرآیند 45 دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد و نتایج حاصل از آن طولانی مدت است.

لیفت با نخ ابرو

چرا باید از روش لیفت با نخ ابرو استفاده کنیم؟ نخ صورت لیفت به پوست نمی‌چسبد و روی آن خارهای کوچکی قرار دارد و تولید کلاژن را تحریک می‌کند و باعث جوانی و لیفت پوست می‌شود. این خارها به پوست نمی‌چسبند؛ بلکه، بافت و ماهیچه‌های زیرین خود را حین کشیده شدن نگه‌می‌دارند. 

کاربرد لیفت ابرو با نخ 

مهم‌ترین کاربردهای لیفت ابرو با نخ، رفع افتادگی ابروها است؛ اما اهداف دیگری از انجام این تکنیک نیز،‌ وجود دارند که عبارتند از: 

  • تغییر شکل ابرو در افراد جوان‌تر و ایجاد فرم چشم گربه‌ای 
  • اصلاح عدم تقارن در ابروها
  • بالا بردن ابروها در افراد مسن و سفت کردن بافت آنها
  • رفع خطوط پنجه کلاغی( خطوط اطراف چشم و ابروها)

مزایای لیفت ابرو با نخ یا کشیدن ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ باعث رفع افتادگی پلک بالا و کمانی شدن حالت ابروها می‌شود. خطوط پنجه کلاغی را رفع می‌کند و سبب رفع چروک های افقی پیشانی می‌شود. از دیگر مزایای تکنیک لیفت صورت و نخ انداختن صورت و ابرو عبارتند از:

هزینه لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو بانخ در مقایسه با جراحی لیفت هزینه کمتری دارد و به‌صرفه است. هزینه‌های بیهوشی، تیم پزشکی، تیم اتاق عمل، بستری و بخیه و جراحی در لیفت ابرو به کمک نخ وجود ندارد و این باعث تفاوت چشمگیر قیمت آن با عمل لیفت می‌شود. و در کل هزینه لیفت ابرو با نخ نسبت به دیگر روش ها هزینه کمتری دارد برای انجام لیفت ابرو با نخ در تهران با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

نتایج طبیعی

یکی دیگر از مزایای کشیدن ابرو با نخ طبیعی بودن آن است که با کمک پزشک حرفه‌ای و استفاده از نخ‌های باکیفیت‌ و ظریف، نتایج طبیعی و زیبایی حاصل می‌شود و لیفت ابرو با نخ باعث جوانی چهره بدون تغییرات ساختاری در چهره می‌شود. برای مشاهده فیلم لیفت صورت با نخ به صفحه آپارات دکتر هاشمی مراجعه کنید.

لیفت با نخ ابرو
لیفت با نخ ابرو

از بین رفتن اثرات لیفت روی صورت

پس از طی دوران 5 تا 7 روزه نقاهت، تمام اثرات روی پوست که بر اثر لیفت صورت با نخ ایجاد شده‌اند از بین می‌روند و نشانه‌‌های وجود نخ ناپدید می‌شوند.

بهبودی سریع

این روش دوره بهبودی سریعی دارد و پس از لیفت ابرو با نخ می‌توان به کارهای روزمره ادامه داد و مشکلی برای فرد ایجاد نمی‌شود. 

ایمن

لیفت با نخ در تهران را می‌توان در پلک‌ها و نواحی حساس صورت استفاده کرد. این یعنی لیفت ابرو با نخ روشی کاملاً ایمن و بی‌خطر است. 

عوارض لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ عوارض خاصی ندارد جز اندکی کبودی و ورم که طبیعی است و طی چند روز پس از استفاده کمپرس سرد بهتر می‌شود. 

ضمنا ممکن است یک ماه اول پس از لیفت ابروها به حالت متعجب و رو به بالا قرار داشته باشند که پس از مدتی به محل واقعی خود برمی‌گردند. 

مراقبت‌های لیفت ابرو با نخ

برای گرفتن نتایج رضایت‌بخش بهتر است تا مدتی پس از لیفت ابروها با نخ مراقبت‌های توصیه شده را انجام دهید. مثلاً:

  • از خوابیدن روی صورت بپرهیزید.
  • سر را بالاتر از بدن نگهدارید. 
  • از کمپرس سرد استفاده کنید. 
  • محل لیفت ابروها با نخ را دستکاری نکنید و فشار ندهید. 
  • از لوازم آرایشی تا چند روز استفاده نکنید. 

چه کسانی لیفت ابرو با نخ انجام دهند؟

لیفت ابرو به تمام کسانی که ابروهای افتاده به صورت ژنتیکی دارند پیشنهاد می‌شود. همچنین برای افرادی که دچار عدم تقارن در صورت هستند یا فاصله بین چشم و ابروهایشان کم است هم توصیه می‌شود. 

کسانی که نمی‌توانند تحت عمل بیهوشی قرار بگیرند و عمل لیفت انجام دهند و تمام کسانی که بالای 18 سال دارند می‌توانند لیفت ابرو کنند.

کلام آخر در مورد لیفت با نخ ابرو

لیفت ابرو با نخ را به تمام کسانی که می‌خواهند، ابروهای خوش فرم و زیباتری داشته باشند، توصیه می‌کنیم. این روش خطرات و ریسک عمل جراحی‌ را ندارد و نتایج حاصل از آن ماه‌ها باقی می‌مانند. 

جهت دریافت مشاوره و نوبت ویزیت از کلینیک دکتر لیلی هاشمی با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات لازم نوبت لیفت را نهایی کنید. 

سوالات متداول کشیدن ابرو با نخ

ماندگاری لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

باتوجه به نوع پوست و مهارت پزشک ماندگاری نتایج به‌ دست آمده از لیفت ابروها با نخ بین یک تا سه سال باقی می‌ماند. 

هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

لیفت با نخ ابرو با توجه به مهارت پزشک، خدمات کلینیک و هم‌چنین تعداد نخ‌هایی که برای لیفتینگ استفاده می‌شود قیمت لیفت ابرو با نخ مشخص می‌شود. هم‌چنین نوع و مقدار لیفت و محل لیفت در قیمت نهایی تاثیرگذار است. 

 

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟