لیفت لب با نخ

لیفت لب با نخ

لیفت لب با نخ یکی از روش‌های جذابیت بیشتر لب‌ها بدون آنکه حجم لب افزایش یابد است. در لیفت لب بجای افزایش حجم و برجسته کردن لب، طول لب بیشتر می‌شود و بدین گونه لب‌ها به حالت طبیعی بارزتر از قبل در صورت می‌درخشند. 

در لیفت لب با نخ به کمک نخ لیفت باکیفیت قسمت صورتی لب را افزایش داده و فاصله لب و بینی را کم می‌کنند. این روش برای کسانی که نمی‌خواهند جراحی لیفت انجام دهند مقرون به صرفه و امن‌تر است. اگر قصد انجام لیفت لب را دارید تا آخر مطلب با ما باشید؛ چرا که در مجله آنلاین کلینیک دکتر هاشمی اطلاعات کاملی از این تکنیک در اختیارتان قرار می‌گیرد. 

نحوه‌ی انجام لیفت لب با نخ

پزشک بدون آنکه برش‌های عمیقی روی لب ایجاد کند از طریق سوزن و طبق درخواست متقاضی در محل‌های مناسب روی لب سوراخ‌های زیر ایجاد می‌کند و سپس نخ لیفت را که عموماً از جنس پلیمر قابل جذب است وارد بخش‌های زیرین پوست می‌کند.

بعد از قرارگیری نخ‌ها در جای خود پزشک به قدر کافی آنها را می‌کشد و فیکس می‌کند. این روش باعث تغییرات چشمگیری نمی‌شود؛ اما برای کسانی که به‌دنبال چهره‌ای طبیعی هستند پیشنهاد خوبی است. 

با کمک لیفت لب با نخ می‌توان لب‌ها را قرینه‌سازی کرد و کمی فرم آن‌ها را بهبود بخشید. همچنین امکان رفع چین و چروک گوشه‌های لب نیز وجود دارد. نخ لیفت کاملآ با پوست سازگار است و پس از مدتی به طور کامل جذب پوست می‌شود.

لیفت لب با نخ

مزایای لیفت لب با نخ

نتایجی که از لیفت لب با نخ حاصل می‌شوند، عموما طبیعی‌تر بوده و چهره را دستخوش تغییرات عجیب و غریبی نمی‌کند. دیگر مزایای لیفت لب با نخ شامل موارد زیر است:

 • باعث بهبود شرایط لب بالا و پایین می‌شود که در اثر پیری و آسیب نور آفتاب نازک شده‌اند. 
 • چروک و خطوط خنده را محو می‌کند. 
 • چین نازولیبال یا خط اندوه را بهبود می‌بخشد. 
 • افتادگی و چین و چروکهای اطراف لب بالا و پایین را برطرف می‌کند. 
 • باعث افزایش طول لب می‌شود.

عوارض‌ لیفت لب با نخ

هر یک از خدمات زیبایی مثل لیفت صورت با نخ یا تزریق انواع فیلر اندام که به  درخواست زیباجویان انجام می‌شود مستلزم پذیرش این نکته است که عوارض جانبی نیز، در پی خواهد داشت. 

هرچند لیفت لب با نخ اگر توسط یک پزشک ماهر و با تجربه انجام شود، عوارض خاصی پیش نخواهد آمد و تنها همان عارضه‌های شایع که طبیعی هم هستند مانند کبودی، التهاب، ورم و قرمزی بروز می‌دهند که با کمپرس سرد خیلی زود برطرف می‌شوند. 

در صورت لیفت غیر اصولی لب با نخ و استفاده ازنخ لیفت نامرغوب امکان عفونت، آسیب عصبی و بی‌حسی بافت لب و هماتوم نیز وجود دارد. 

ماندگاری لیفت لب با نخ 

به‌طور کلی ماندگاری لیفت لب با نخ بستگی به سبک زندگی و نوع نخ و تکینک پزشک دارد. هرچه فرد بیشتر در معرض دود سیگار، حرکات زیاد صورت و تابش مستقیم نور آفتاب باشد احتمال زودتر از بین رفتن اثرات لیفت هم وجود دارد. 

ضمن اینکه از دو نوع نخ خاردار و نخ ساده برای لیفت استفاده می‌شود که نخ خاردار ماندگاری بهتری نسبت به نخ ساده دارند و ماندگاری آنها تا 5 سال تخمین زده می‌شود. در حالی که دوام نخ‌های صاف حدود 6 ماه است.

همچنین نخ لیفت قابل جذب از نخ لیفت غیرقابل جذب ماندگاری بیشتری دارد و به‌طور کلی تا سه سال ماندگاری دارد؛ البته نمی‌توان مدت زمان دقیقی برای ماندگاری لیفت لب با نخ مشخص کرد و همه‌چیز به صورت تخمینی بیان شده‌ است؛ چرا که، سبک زندگی فرد و مراقبت وی از لیفت لب‌ها بسیار در ماندگاری لیفت لب مهم است. 

مراقبت‌های بعد از لیفت لب با نخ

با رعایت نکات مراقبتی بعد از انجام لیفت لب عوارض سریعتر از بین می‌روند و نتایج رضایت‌بخش‌تر خواهند بود. 

 • در هوای خشک و سرد از بالم یا روغن‌های طبیعی برای جلوگیری از خشکی و ترک لب استفاده کنید. 
 • اجازه دهید ورم لب‌ها فروکش کند و سپس درمان های مراقبتی را شروع کنید. 
 • از کمپرس سرد برای کاهش ورم و کبودی استفاده شود. 
 • خط لب‌ها را نخارانید. 
 • پماد های تجویز شده را طبق دستور پزشک به لب بزنید. 
 • ورزش و فعالیت سنگین را تا 72 ساعت بعد از لیفت نخ کنسل کنید. 

امن‌ترین لیفت لب با نخ در کلینیک دکتر لیلی هاشمی

لیفت لب با نخ به کمک انواع نخ لیفت باکیفیت و مرغوب قابل جذب یا غیرقابل جذب انجام می‌شود و نتایج حاصل از آن باعث افزایش طول لب، فرم دهی، مقداری برجستگی و همچنین رفع عدم تقارن لب‌ها می‌شود. 

این روش برای تمام کسانی که لب‌های نازک و افتاده‌ دارند و از عمل جراحی فراری هستند، پیشنهاد می‌شود. جهت دریافت اطلاعات کامل‌تر، اطلاع از هزینه لیفت لب با نخ و همچنین دریافت مشاوره پیش از لیفت با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. 

 

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟