معرفی انواع مدل ژل لب

فرم دهی به لب‌ها جزو پرطرفدارترین روش‌های زیبایی در چند سال اخیر است که با کمک انواع فیلر انجام می‌شود. در این مقاله درباره‌ی انواع مدل ژل لب صبحت می‌کنیم و با فرم‌های مختلف و محبوب ژل لب آشنا می‌شویم. 

تزریق ژل لب علاوه‌بر زیبایی و افزایش حجم لب‌ها باعث آبرسانی به پوست لب و  اطراف لب و همچنین جوانسازی مجدد این نواحی می‌شود. جهت آشنایی با انواع‌ مدل ژل لب و اطلاع از نحوه تزریق هر مدل ژل لب تا انتهای مطلب همراه تیم تحریریه کلینیک دکتر لیلی هاشمی باشید.

بررسی انواع مدل ژل لب

در طی دوران مختلف با توجه به سلیقه و جزییات صورت افراد مدل‌های مختلفی از ژل لب به‌وجود آمد و برخی از آنها همیشه متقاضی برای تزریق دارند. تفاوت مدل ژل لب بخاطر تفاوت در روش و محل تزریق است و طبق درخواست زیباجو انجام می‌شود. در ادامه‌ رایج‌ترین انواع‌ مدل ژل را برایتان آورده‌ایم.

ژل لب مدل قلبی

در این مدل تمرکز پزشک برای تزریق فیلر روی ناحیه V شکل صورت است. ژل لب مدل قلبی چندان جدید نیست؛ اما به علت گستردگی مدل‌های مختلف به این نام شهرت یافته و اکثر دختران جوان متقاضیان تزریق این مدل ژل لب هستند. 

در این روش اسیید هیالورونیک به نواحی خاصی از لب تزریق می‌شود تا مدلی قلبی شکل به لب بدهند و لب‌ها را به شمایل قلب برجسته‌ کنند. 

ژل لب مدل عروسکی

برای کسانی که لب‌های باریک دارند این مدل ژل لب بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این مدل تمرکز روی افزایش حجم لب پایینی و فرم آن دادن به شکل عروسک باربی است. این مدل ژل لب به نام ژل لب باربی نیز معروف بوده و بیشتر دختران جوان طرفدار آن هستند؛ البته به دلیل تزریق فیلر زیادتر از حد معمول باید دید که آیا ژل لب عروسکی با جزییات صورت شما هماهنگی دارد یا خیر!

 ژل لب مدل روسی

تمرکز مدل ژل لب روسی بیشتر روی کمان Cupid است و این تکنیک بیشتر روی کشیدگی‌ و حاشیه لب‌ها مانور می‌دهد و حجم لب‌ها در آن اولویت نیستند.

در این روش هر دو لب بالایی و پایینی فیلر دریافت می‌کنند اما بیشتر لب‌های بالایی فرم دهی می‌شوند. در افرادی که به علت کهولت سن دچار افتادگی و چروک لب‌ بالایی شده‌اند یا افرادی که کمان لب ندارند تزریق ژل لب مدل روسی بهترین است. 

ژل لب مدل چاکدار

این مدل یکی از مدل‌های خیلی جذاب و زیبا است که طی فرایند تزریق ژل لب، لب‌های پایینی به دو بخش تقسیم شده و با وسیله‌ای شیار وسط لب را نگهداشته و دوطرف را حجم می‌دهند. شکافی که وسط لب ایجاد می‌شود، مدل ژل لب چاکدار می‌گویند. این تکنیک عمدتا روی لب پایینی متمرکز می‌شود.

ژل لب مدل گرد

مدل ژل لب گرد که به مدل ژل لب غنچه‌ای هم معروف است با تزریق ژل و فیلر به بخش میانی لب‌ها و فرم دهی به لب‌ها به صورت گرد و غنچه‌ای ایجاد می‌شود.

ژل لب مدل طبیعی

در این روش که به عنوان مدل ژل لب نچرال هم از آن یاد می‌شود تمام تمرکز پزشک جهت رفع عیب‌های لب، افزایش آبرسانی به پوست لب، کاهش چین و چروک‌های اطراف لب و همچنین حجم دهی کاملا طبیعی به لب است. در واقع، سعی می‌شود علاوه‌بر تزریق ژل فرم طبیعی لب‌ها حفظ شود.

ژل لب قلوه‌ای

در این مدل ژل لب سعی در منحنی کردن زاویه‌های تیز لب و حجم دهی به لب می‌شود تا لب‌ها به صورت برجسته و منحنی دیده شوند. لب‌های قلوه‌ای نهایتا فرمی گرد و مدور به خود می‌گیرند و زیباتر از همیشه روی صورت زیباجویان می‌درخشند. 

ژل لب مدل سه دکمه

در این روش پزشک روی سه نقطه یعنی برجستگی وسط لب بالا و دوطرف لب پایینی تمرکز می‌کند. گاهی این تکنیک‌ به صورت برعکس یعنی دو طرف لب پایینی و مرکز لب پایینی نیز تزریق می‌شود. 

هزینه تزریق انواع مدل ژل لب

قیمت واحد و یکسانی نمی‌توان برای هر مدل از ژل لب تخمین زد. هر شخص طبق مدلی که مدنظر دارد، میزان فیلری که نیاز است و فرم لب‌های خود هزینه‌ای متفاوت می‌پردازد.

ضمن اینکه مهارت پزشک، برند فیلر انتخابی و همچنین خدمات کلینیک در قیمت نهایی انواع مدل ژل لب تاثیر خود را می‌گذارد. 

سعی کنید قبل از اینکه قیمت و هزینه برایتان مهم باشد معتبرترین و بهترین پزشک را برای تزریق ژل لب انتخاب کنید تا بهترین نتیجه و کمترین عوارض را داشته‌ باشید و فراموش نکنید هیچ ارزانی بی حکمت نیست!!

مقایسه تزریق ژل لب و تزریق چربی‌ به لب

چه ژل و چه چربی‌ هردو جزو فیلرهای پوستی و طبیعی محسوب می‌شوند که حجم دهی و جوانسازی می‌کنند و با بدن انسان سازگار هستند. در جدول زیر می‌توانید راحت‌تر مقایسه‌ی تزریق ژل یا چربی‌ را مشاهده‌ کنید و ویژگی‌های هر یک را ببینید.

 

تزریق ژل به لبتزریق چربی‌ به لب 
کم تهاجم تهاجمی تر نسبت به ژل
هزینه کمترهزینه بیشتر 
ماندگاری کم‌تر ماندگاری بیشتر 
ماده خارجی اما باکیفیت و سازگار با بدنچربی‌ طبیعی بدن اما امکان جذب بیش از حد آن وجود دارد.

نتیجه‌گیری؛ بهترین‌ مدل ژل لب در کلینیک دکتر هاشمی تزریق می‌شود. 

تنوع مدل ژل لب در صنعت پزشکی و زیبایی بسیار زیاد است و هر شخص طبق فرم صورت، سلیقه شخصی و پیشنهاد پزشک یکی از این مدل‌ها را انتخاب می‌کند. 

مزیت تزریق ژل این است که در صورت عدم رضایت از چهره پس از تزریق می‌توان آن را به کمک آنزیم تخلیه و لب‌ها را به حالت اولیه برگرداند. 

جهت دریافت مشاوره‌ قبل از تزریق ژل ذر تهران و انتخاب مدل ژل لب، هم‌چنین دریافت وقت ویزیت از کلینیک دکتر لیلی هاشمی با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. 

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

من دکتر لیلی هاشمی هستم. مدت 20 سال است که عاشقانه در کنار مراجعینم هستم، تا تجربه خوشایند زیباتر شدن را به آنها هدیه کنم. در این سال­ها مراجعین بسیار زیادی برای امور زیبایی متفاوتی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل، بوتاکس، لیفت نخ، مزوتراپی، پی‌آر‌پی و برداشت خال به کلینیک ما مراجعه کرده‌اند و من همیشه از دیدن حس رضایتی که مراجعین بعد از انجام کارهای زیبایی تجربه می‌کنند، لذت می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
منشی کلینیک دکتر لیلی هاشمی
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟